Dallime mes rishikimeve të "Kreshnik Qato"

49 bytes added ,  16 vjet më parë
v
v
 
 
==Shiko dhe këtë==
* [[Lista e Boksierve Shqiptarë]]
* '''[[Sportistët më të dalluar shqiptar]]'''
 
==Lidhje të jashtme==
* [http://www.presheva.com/press/2005/kreshnikqatokorrieri050305.html Artikull mbi fitoren e Kreshnikut] nga Presheva.com