Ndryshimi mes inspektimeve të "Ficus elastica"

26 bytes removed ,  4 vjet më parë
rregullim i sintaksës
v (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q160576 (translate me))
(rregullim i sintaksës)
<!-- Elementet përbërse-->
<!-- Përdorimi i saj në shoqëri-->
 
 
<gallery>
 
</gallery>
 
== Shiko dhe këtë ==
<!-- Tekste të pa renditura që kanë të bëjnë me temën -->
:'''''[[commons:Ficus elastica| {{PAGENAME}}]]''''' në projektin Commons të Wikipedias
 
== Lidhje të jashtme ==