Dallime mes rishikimeve të "Syri"

9 bytes removed ,  5 vjet më parë
→‎Lidhje të jashtme: rregullim i sintaksës
(→‎Problemet e shikimit: Shtova nje lloj semundje tjeter e cila me ka kapur dhe mua)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
(→‎Lidhje të jashtme: rregullim i sintaksës)
 
== Lidhje të jashtme ==
{{Stampa:Tiparet anatomike të njeriut}}
 
 
 
[[Kategoria:Organe]]