Ndryshimi mes inspektimeve të "Harry Potter dhe Dhoma e të Fshehtave (libri)"

rregullim i sintaksës
(rregullim i sintaksës)
| media_tipi =
| faqe = {{flagicon|the United Kingdom}} 223 <br /> {{flagicon|USA}} 309 <br /> {{flagicon|Albania}} 276
| isbn = ISBN
| oclc = 99927-47-83-8
| preceded_by = [[Harry Potter dhe guri filozofal]]
 
== Shih edhe ==
{{Stampa:Harry Potter}}
 
== Lidhje të jashtme ==