Ndryshimi mes inspektimeve të "Citrus"

5 bytes removed ,  4 vjet më parë
rregullim i sintaksës
v (removing old-formated (incorrect) interwiki)
(rregullim i sintaksës)
* ''Citrus x limonia''
* ''Citrus x paradisi''
* ''Citrus x sinensis''
 
<gallery>
Figura:Citrus-reticulata2.JPG|C. reticulata
Figura:OrangeBloss wb.jpg|C. sinensis
</gallery>
 
== Shiko dhe këtë ==
<!-- Tekste të pa renditura që kanë të bëjnë me temën -->
:'''''[[commons:Citrus bergamia| {{PAGENAME}}]]''''' në projektin Commons të Wikipedias (Citrus bergamia)
:'''''[[commons:Citrus fruits| {{PAGENAME}}]]''''' në projektin Commons të Wikipedias (fruta)
 
 
== Lidhje të jashtme ==