Ndryshimi mes inspektimeve të "Fragaria"

2 bytes removed ,  4 vjet më parë
rregullim i sintaksës
v (Bot: Migrating 82 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q745 (translate me))
(rregullim i sintaksës)
Figura:Strawberry gariguette DSC03063.JPG|Variante dredhës
 
</gallery>
 
== Shiko dhe këtë ==
<!-- Tekste të pa renditura që kanë të bëjnë me temën -->
:'''''[[commons:Fragaria| {{PAGENAME}}]]''''' në projektin Commons të Wikipedias
 
== Lidhje të jashtme ==