Dallime mes rishikimeve të "Gjuha çeke"

1 byte added ,  7 vjet më parë
→‎Shiko dhe këtë: rregullim i sintaksës
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
(→‎Shiko dhe këtë: rregullim i sintaksës)
== Shiko dhe këtë ==
{{Cung}}
 
[[Kategoria:Gjuhë|Çeke]]
[[Kategoria:Gjuhët sllave|Çeke]]