Dallime mes rishikimeve të "Ansambli Kombëtar i Këngëve dhe Valleve "Shota""

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
'''Ansambli Kombëtar i Këngeve dhe Valleve SHOTA''' me qendër në Prishtinë është përfaqësues i folklorit të Kosoves në arenën e folklorit ndërkombëtar.Është gjithnjë e më shumë më i suksesshem.
 
{{cung}}
Anonymous user