Dallime mes rishikimeve të "Ansambli Kombëtar i Këngëve dhe Valleve "Shota""

v
Ndryshimet e 80.80.175.252 u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga 80.80.166.224.
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
v (Ndryshimet e 80.80.175.252 u kthyen mbrapsht, artikulli tani ndodhet në versionin e fundit nga 80.80.166.224.)
'''Ansambli Kombëtar i Këngeve dhe Valleve SHOTA''' me qendër në Prishtinë është përfaqësues i folklorit të Kosoves në arenën e folklorit ndërkombëtar.Është gjithnjë e më shumë më i suksesshem.
 
{{cung}}
24.783

edits