Dallime mes rishikimeve të "Ushqerza e rëndomtë"

→‎Lista e anëtarëve: rregullim i sintaksës
v (Fix)
(→‎Lista e anëtarëve: rregullim i sintaksës)
Figura:EchiumVulgare-plant2-hr.jpg|'''E. vulgare <br/>Ushqerza e rëndomtë'''
Figura:EchiumVulgare-stengel-hr.jpg|'''E. vulgare <br/>Ushqerza e rëndomtë'''
</gallery>
 
==Shiko dhe këtë==