Dallime mes rishikimeve të "17 tetor"

24 bytes removed ,  5 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.109.187) dhe riktheu rishikimin 1605643 nga Hatake: ndryshime jo konstruktive
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.109.187) dhe riktheu rishikimin 1605643 nga Hatake: ndryshime jo konstruktive)
* [[1979]] - [[Kimi Räikkönen]], pilot i [[Formula 1]]
* [[1992]] - [[Brenda Asnicar]] , aktore dhe kendetare spanjolle,luajti ne [[Patito Feo]] si [[Antonela]]
* 2002 - Klandis Qendro
 
== Vdekje ==