Ndryshimi mes inspektimeve të "3 Shtator"

43 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
* [[1471]] - [[Friedrich I]], mbret danez dhe norvegjez
* [[1926]] - [[irene papas]], aktore greke
* [[1936]] - [[Zine el-Abidine Ben Ali]], politikan tunizian