Ndryshimi mes inspektimeve të "Prelluzha"

1.095 bytes removed ,  4 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: {{Fshat (Kosova) |Fshati = Prelluzha |Nofka = |Moto = |Flamuri_figura = |Flamuri_artikulli = |Stema_fig...)
 
v
{{Infobox KS fshat| height="200"
{{Fshat (Kosova)
| foto harta=[[File:Priluzje station.JPG|300px]]
|Fshati = Prelluzha
| emri= Prelluzha
|Nofka =
| komuna=Vushtrri
|Moto =
| banorë=
|Flamuri_figura =
| posta= Vushtrri
|Flamuri_artikulli =
| telefoni=
|Stema_figura =
| lartësia=
|Stema_artikulli =
| latitude=
|Stema_gjerësia =
| longitude=
|Pamje =
| web=
|Përshkrimi i pamjes =
 
<!--Administrimi-->
|Rajoni = [[Rajoni i Mitrovicës|Mitrovicë]]
|Komuna = [[Komuna e Vushtrrisë|Vushtrria]]
 
<!--Statistika dhe Transporti-->
|Lartësia =
|Themelimi =
|Vendasit =
|Sipërfaqja =
|Zona Kohore = [[Zona Kohore e Evropës Qendrore|ZKEQ]] ([[UTC+1]])
|Ora Verore = [[Ora Verore e Evropës Qendrore|OVEQ]] ([[UTC+2]])
|Kodi Postal =
|Prefiksi =
|Targa e automjeteve =
 
 
<!--Demografia-->
|Popullsia =
|Dendësia =
 
<!--Harta-->
|Harta_foto =
|Harta_foto_shënimi =
|përshkrimi_harta =
 
<!--Koordinatat Mënyra #1-->
| gjer_g= | gjer_m= | gjer_s= | gjer_dr =N
| gjat_g= | gjat_m= | gjat_s= | gjat_dr =E
<!--Koordinatat Mënyra #2-->
|gjerësia =
|gjatësia =
 
|WebFaqja =
}}