Ndryshimi mes inspektimeve të "Prelluzha"

38 bytes removed ,  4 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
v
'''Prelluzha''' është një vendbanim në komunën e [[Vushtrria|Vushtrrisë]], [[Kosova|Kosovë]].
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - Vushtrri]]
 
[[Kategoria:Fshatra në Kosovë]]