Ndryshimi mes inspektimeve të "Kramoviku"

1.337 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v (Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q12754167)
{{Fshat (Kosova)
|Fshati = Kramoviku
|Nofka =
|Moto =
|Flamuri_figura =
|Flamuri_artikulli =
|Stema_figura =
|Stema_artikulli =
|Stema_gjerësia =
|Pamje =
|Përshkrimi i pamjes =
 
<!--Administrimi-->
|Rajoni = [[Rajoni i Prizrenit|Prizren]]
|Komuna = [[Komuna e Rahovecit|Rahovec]]
 
<!--Statistika dhe Transporti-->
|Lartësia =
|Themelimi =
|Vendasit =
|Sipërfaqja =
|Zona Kohore = [[Zona Kohore e Evropës Qendrore|ZKEQ]] ([[UTC+1]])
|Ora Verore = [[Ora Verore e Evropës Qendrore|OVEQ]] ([[UTC+2]])
|Kodi Postal =
|Prefiksi =
|Targa e automjeteve =
 
 
<!--Demografia-->
|Popullsia =
|Dendësia =
 
<!--Harta-->
|Harta_foto =
|Harta_foto_shënimi =
|përshkrimi_harta =
 
<!--Koordinatat Mënyra #1-->
| gjer_g= | gjer_m= | gjer_s= | gjer_dr =N
| gjat_g= | gjat_m= | gjat_s= | gjat_dr =E
<!--Koordinatat Mënyra #2-->
|gjerësia =
|gjatësia =
 
|WebFaqja =
}}
'''Kramoviku''' është një vendbanim në komunën e [[Rahovec|Rahovecit]], [[Kosovë]].
== Shih dhe këtë ==
 
[[Kategoria:Fshatra në Kosovë]]
{{Komuna e Rahovecit}}