Ndryshimi mes inspektimeve të "Kur po xhirohej një film"

ska përmbledhje të redaktimeve
(→‎Përmbajtja: Ne Tirane jane bere xhirimet tek Rruga e Durresit,tek ish rruga e Postes ,tek lulishtja afer Shkolles se Partise,tek Kinostudioja ''Shqiperia e Re'' dhe tek ish-Uzina e Autotraktoreve ''ENVER HOXHA.)
|Aktori4=[[Marjeta Ljarja]]
|Aktori5=[[Elvis Meçe]]
|Aktori6=[[Zhani PetroSiçishti]]
|Aktori7=[[Arsen Rexha]]
|Aktori8=[[Piro Xeci]]
Anonymous user