Dallime mes rishikimeve të "DigitAlb"

438 bytes removed ,  6 vjet më parë
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
vNo edit summary
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
 
== Lista e kanaleve ==
:'''Kanalet Gjeneraliste''': [[Top Channel]] HD, [[TV Klan]], [[TV Koha]]HD, [[TVSH]], [[Kohavision]], [[RTV 21]], [[Era TV]], [[Klan Kosova]], [[Planet TV]], [[Scan TV]], [[First TV]], [[Alsat M]], [[ChannelIN One]]tv, [[UTVRrokum Education]] dhe [[Alsat-M]]TV
:'''Kanalet mini''': [[Digi Plus]], [[T Plus]]HD, [[T Plus 1]]. Stinët
:'''Kanalet informative''': [[Top News]], [[News 24]], [[A1Report Report]]TV, [[Ora News]], [[KlanABC TV]]News, [[AS]] dhe [[ABCUTV News]].
:'''Kanalet filmikepër filma''':[[ Film Autor]]Një HD, [[Film Hits]]Dy HD, [[Film HitsAutor, +1]] [[Film Thriller)]]Hits, [[Film njëHits HD]]+1, [[Film dy HD]]Thriller, [[Film Dramë]], [[Film Aksion]], dhe [[Film Komedi]].
:'''Kanalet dokumentare''': [[EXPExplorer Shkencë]], [[EXPExplorer Histori]] dhe, [[EXPExplorer Natyra]]
:'''Kanalet sportive''': [[SuperSport -1]] HD, [[SuperSport -2]] HD, [[SuperSport -3]] HD, [[SuperSport -4]] HD, [[SuperSport -5]] HD, SuperSport-6 HD, SuperSport-7 HD.
:'''Kanalet për fëmijë''': [[Bang Bang]], [[Disney ChannelÇufo]], [[Baby TV]], [[Çufo]] dhe [[Junior TV]].
:'''Kanalet për blerje''': [[ShopBCTV Europe TV]].
:'''Kanalet muzikore''': [[My Music]], [[MAD TV]]MusicAL, [[Folklorit]]Folkorit, [[MTVSuperSonic LiveTV, HD]] [[STV Folk]], [[Music AL]] dhe [[SuperSonic TV]].
:'''Kanalet per të rriturit''': X1, X2, X3
:'''Kanalet HD''': [[Plus HD]], [[KLAN HD]], [[Top Channel HD]], [[SuperSport+ HD]], [[Nat Geo HD]], [[Discovery Channel HD]], [[Travel Channel HD]], [[MTV LIVE HD]], [[EuroSport1 HD]], [[EuroSport2 HD]], [[Nickelodeon HD]], [[Disney Channel HD]].
:'''Kanalet per të rrituritPay-Per-View''': [[X1]], [[X2]], [[X3]], [[X4]] dhe [[DorcelDigi HD]].Gold
:'''Kanalet e huaja''': FOX Adria, Fox Life, Comedy Central Extra, Baby TV, Disney Channel, Discovery Showcase HD, Discovery Science HD, Investigation Discovery Xtra HD, Animal Planet HD, Discovery Channel, Discovery Turbo Xtra, TLC, National Geographic HD, Travel Channel HD, 24Kitchen, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, Dorcel HD, Stars XXX HD.
:'''Kanalet Pay-Per-View''': [[DigiGold]]
:'''Kanalet e huaja''':[[National Geographic]], [[National Geographic HD]], [[NatGeo Wild]], [[TLC]], [[Travel Channel]], [[Comedy Central]], [[Investigation Discovery]], [[Fox Life]], [[Fox Crime]], [[Cartoon Network]], [[Nickelodeon]], [[Disney Channel]].
 
== Referenca ==
1

edit