Ndryshimi mes inspektimeve të "Wikipedia:Livadhi"

→‎Livadhi: seksion i ri
(→‎nenjkiiiiiiiii: seksion i ri)
(→‎Livadhi: seksion i ri)
Nëse ju nuk jeni akoma te regjistruar në Projektin tonë atëherë do të keni qasje të kufizuar.
Regjistrimi në Wikipedi-në ju merr shumë pak kohë dhe mbi të gjitha është Falas
 
== Livadhi ==
 
Pjetri apostull
Anonymous user