Ndryshimi mes inspektimeve të "Korça"

26 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.109.163) dhe riktheu rishikimin 1625684 nga Tytuu: ndryshime te papershtatshme)
* [[Kristi Vangjeli]] futbollist, luan me [[Kombëtarja shqiptare e futbollit|Kombëtaren]]
*[[Dhimitër Zografi]], firmëtar i [[Deklarata e Pavarësisë së Shqipërisë|Deklaratës së Pavarësisë]]
*[[Bardhyl Taçi]], pilot
{{div col end}}