Ndryshimi mes inspektimeve të "Cërnica"

689 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
{{Faqe e palidhur|data=shtator 2012}}
{{Fshat (Kosova)
{{Infobox KS fshat| height="200"
|Fshati= Cërnica
| foto harta=[[Skeda:Cernica.JPG|300px]]
|Nofka =
| emri= Cërrnica
|Moto=
| komuna= [[Gjilan]]
|Flamuri_figura=
| banor=
|Flamuri_artikulli =
| posta=
|Stema_figura=
| telefoni=
|Stema_artikulli =
| lartësia=
|Stema_gjerësia=
| latitude=
|Pamje = Cernica.JPG
| longitude=
|Përshkrimi i pamjes =
| web=
 
<!--Administrimi-->
|Rajoni= [[Rajoni i Gjilanit|Gjilan]]
|Komuna= [[Komuna e Gjilanit|Gjilan]]
 
<!--Statistika dhe Transporti-->
|Lartësia=
|Themelimi =
|Vendasit=
|Sipërfaqja=
|Zona Kohore = [[Zona Kohore e Evropës Qendrore|ZKEQ]] ([[UTC+1]])
|Ora Verore= [[Ora Verore e Evropës Qendrore|OVEQ]] ([[UTC+2]])
|Kodi Postal =
|Prefiksi=
|Targa e automjeteve =
 
<!--Demografia-->
|Popullsia =
|Dendësia=
 
<!--Harta-->
|Harta_foto=
|Harta_foto_shënimi=
|përshkrimi_harta=
 
<!--Koordinatat Mënyra #1-->
| gjer_g=| gjer_m= | gjer_s= | gjer_dr =N
| gjat_g=| gjat_m= | gjat_s= | gjat_dr =E
<!--Koordinatat Mënyra #2-->
|gjerësia =
|gjatësia =
 
|WebFaqja =
|autotekst=
}}
'''Cërrnica''' është vendbanim në komunën e Gjilanit.
[[Kategoria:Fshatra në Kosovë]]
[[Kategoria:Gjilan]]
{{Komuna e Gjilanit}}