Dallime mes rishikimeve të "Akullnaja"

21 bytes added ,  6 vjet më parë
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 212.200.236.134) dhe riktheu rishikimin 1620560 nga Liridon: ndryshime te papershtatshme)
== Shiko edhe këtë ==
* [[Proceset akullnajore]]
* [[Koha e akullit]]
 
== Lidhje të jashtme ==