Dallime mes rishikimeve të "Kreshnik Qato"

6 bytes removed ,  5 vjet më parë
v
ketegorizim si i gjallë using AWB
v (ketegorizim si i gjallë using AWB)
 
== Shënime ==
{{Reflist}}
<div class="references-small">
<references />
</div>
 
==Shiko dhe këtë==
[[Kategoria:Lindje 1978]]
[[Kategoria:Njerëz nga Durrësi]]
[[Kategoria:Njerëz që jetojnë]]