Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Kurioziteti123"

(U largua krejt përmbajtja e artikullit.)
== CEE Spring 2016 Kosova ==
 
Pershendetje [[Përdoruesi:Kurioziteti123|Kurioziteti123]], sic keni [[Wikipedia:Wikimedia_CEE_Spring_2016_Kosova#Kategoria_e_fituesve|mujt me pa]], jeni njeri prej fituesve te gares Wikimedia CEE Spring 2016 Kosova. Urime!
 
Kemi pergatitur nje dhurate te vogel per ju.
 
Me mesazh privat na tregoni ju lutem emrin e plote, nje adrese emaili, numer telefoni dhe na tregoni nese mund ta terheqni dhuraten fizikisht ne Prishtine apo preferoni t'ua dergojme me poste. Na ate rast na tregoni adresen.
 
Ky proces mund te marr kohe deri javen tjeter.
 
Me nderime,
 
--[[Përdoruesi:Arianit|Arianit]] ([[Përdoruesi diskutim:Arianit|diskutimet]]) 8 qershor 2016 18:08 (CEST), ne emer te ekipit organizues