Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Kurioziteti123"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
--[[Përdoruesi:Arianit|Arianit]] ([[Përdoruesi diskutim:Arianit|diskutimet]]) 8 qershor 2016 18:08 (CEST), ne emer te ekipit organizues
 
Përshëndetje , [[Përdoruesi:Arianit|Arianit]] ,
faleminderit tej mase prej jurisë për çmimin e ndarë. Kam dëshirë që dhuratën ta tërheq fizikisht , dhe të jem prezent së bashku me [[Përdoruesi:Planeti|Planeti]]. A ke mundësi me kontaktu nëpërmjet facebookut https://www.facebook.com/LeoniReali , për datën e ndarjes së çmimeve.
 
P.s më fal për vonesen e leximit të mesazhit
 
Me respekt , [[Përdoruesi:Kurioziteti123|Kurioziteti123]]