Dallime mes rishikimeve të "Benazir Buto"

2 bytes removed ,  5 vjet më parë
v
(shtova stampa dhe lidhje te jashtme,)
==Lidhje të jashtme==
* [http://www.benazirbhutto.com/ Benazir Bhutto] website
{{commons category|BBenazirBenazir Bhutto}}
 
{{commons category|BBenazir Bhutto}}
[[Kategoria:Politikanë pakistanezë]]
[[Kategoria:Lindje 1953]]