Ndryshimi mes inspektimeve të "Athina"

38 bytes added ,  4 vjet më parë
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.13.236) dhe riktheu rishikimin 1594590 nga Goelia)
[[Kategoria:Kryeqytete në Evropë]]
[[Kategoria:Kryeqytete të botës]]
[[Kategoria:Vendbanim pa koordinata]]