Dallime mes rishikimeve të "Top Albania Radio"

v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
'''Top Albania Radio''' ndodhet në Tiranë dhe transmetimet në këtë radio kanë filluar në vitin 1998. Ajo sot transmetotransmeton në të gjithë Shqipërinë përmes valëve të saj. Gjithashtu ajo mund të dëgjohet në të gjithë botën online.
 
== Lidhje të jashtme ==