Ndryshimi mes inspektimeve të "11 Prill"

44 bytes added ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
* [[1872]] - [[Aleksandër Stavre Drenova]], poet, publicist dhe patriot
* [[1958]] - [[Genc Ruli]], politikan shqiptar
* [[1943]] - [[Mark Strand]], poet amerikan
 
== Vdekje ==