Dallime mes rishikimeve të "Lindita Nikolla"

25 bytes removed ,  5 vjet më parë
U kthye versioni 1641691 i bërë nga 79.106.209.202 (diskutimet)
(U kthye versioni 1641693 i bërë nga 79.106.209.202 (diskutimet))
(U kthye versioni 1641691 i bërë nga 79.106.209.202 (diskutimet))
{{pa referenca|20 shtator 2014}}
[[Skeda:Lindita Nikolla.jpg|thumb|200px]]
'''Lindita Nikolla''' lindi në Tiranë, më 22 Tetor 1965.
#njerezitLinditaNikolla
 
Nikolla, në Korrik 2010, ka kryer studimet Mas­ter në Administrim Publik, drejtimi Pushtet Ekzeku­tiv pranë Albanian University dhe në vitin 1989 ka përfunduar studimet universitare pranë Fakultetit të Shkencave të Natyrës, dega Matematikë, Universiteti i Tiranës.