Ndryshimi mes inspektimeve të "V"

423 bytes added ,  14 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v
*Në gjuhen shqipe është shkronja e tridhjetenjëtë e alfabetit, me të shënohet [[Germa]] '''V''' e madhe e dorës.
----
{{ABC-ja}}
{{cung}}
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
[[Category:Gjuha]]
 
[[af:V]]
[[als:V]]
[[ar:V]]
[[bs:V]]
[[ca:V]]
[[cs:V]]
[[da:V]]
[[de:V]]
[[el:V]]
[[en:V]]
[[eo:V]]
[[es:V]]
[[et:V]]
[[fi:V]]
[[fr:V]]
[[gl:V]]
[[he:V]]
[[hu:V]]
[[id:V]]
[[it:V]]
[[ja:V]]
[[ko:V]]
[[la:V]]
[[nl:V]]
[[nn:V]]
[[no:V]]
[[pl:V]]
[[pt:V]]
[[ro:V]]
[[ru:А]]
[[scn:V]]
[[simple:V]]
[[sl:V]]
[[sv:V]]
[[tl:V]]
[[vi:V]]
[[yo:V]]
[[zh:V]]