Dallime mes rishikimeve të "Besnik Çinari"

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
 
Çinari është një improvizues i mrekullueshëm dhe gjithmonë në biseda për artin, ai kujton aktorët dhe humoristët e talentuar dhe të njohur shkodranë.
 
===Filmografia===:
 
*[[Para nga qielli]] -
*
Anonymous user