Dallime mes rishikimeve të "Beauregard-Vendon"

v
clean up, replaced: bën pjesë në departamentin → bën pjesë në departamentin using AWB
v (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q1047861)
v (clean up, replaced: bën pjesë në departamentin → bën pjesë në departamentin using AWB)
}}
 
'''Beauregard-Vendon''' është një [[Komunat e Francës|komunë]] në [[Francë]]. Beauregard-VendonbënVendon bën pjesë në [[Departamentet e Francës|departamentin]] [[Puy-de-Dôme]] të [[Rajonet e Francës|rajonit]] [[Auvergne]]. Komuna ka një popullsi prej 1025 banorë dhe sipërfaqe 7.33  km².
 
== Referencat ==
* {{commonscat|Beauregard-Vendon}}
{{Franca-cung}}
 
[[Kategoria:Komunat e Francës|Beauregard-Vendon]]
37.617

edits