Dallime mes rishikimeve të "Drini i Bardhë"

(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 46.99.17.43) dhe riktheu rishikimin 1458583 nga 209.194.4.2)
[[Skeda:Ujëvara e drinit bardhë.JPG|thumb|300px|Ujëvara e Drinit të Bardhë ne Radavc të Pejës]]
== Shiko edhe këtë ==
* [[Ujëvara e Drinit të Bardhë]]
* [[Ura e Fshajtë]]
* [[Ibri]]
 
{{gjeo-cung}}