Ndryshimi mes inspektimeve të "Moska"

65 bytes added ,  3 vjet më parë
shtova stampen 'pa referenca' dhe koordinata gjeografike
(shtova stampen 'pa referenca' dhe koordinata gjeografike)
{{Artikulli i mirë}}
{{Coord|55.75|37.616667|display=title}}
 
{{Qytet
|Lloji i vëndbanimit=Qytet Federal
== Shiko edhe këtë ==
* [[Rusia]]
{{commons|Москва}}
 
== Burimet ==
{{reflist}}
 
{{reflist}}
{{Kryeqytetet e Evropës}}
{{Metropolet më të populluara të botës}}
 
[[Kategoria:Kryeqytete në Evropë]]
[[Kategoria:Qytete në Rusi]]