Ndryshimi mes inspektimeve të "Azia"

14 bytes removed ,  3 vjet më parë
v
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q48
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.110.118) dhe riktheu rishikimin 1618634 nga 80.90.86.66)
v (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q48)
[[Kategoria:Azi|*]]
[[Kategoria:Kontinente]]
 
[[tt:Aziə]]