Ndryshimi mes inspektimeve të "Luçano Pavaroti"

No change in size ,  14 vjet më parë
v
Luçano Pavaroti u zhvendos tek Luciano Pavarotti dhe u krijua një faqe përcjellimi: Rregulla: Emrat lihen në origjinal / redirect në shqip
v (Luçano Pavaroti u zhvendos tek Luciano Pavarotti dhe u krijua një faqe përcjellimi: Rregulla: Emrat lihen në origjinal / redirect në shqip)
12.723

edits