Hape menynë kryesore

Changes

1 byte removed ,  3 vjet më parë
→‎Festa dhe përvjetore: rregullim i sintaksës
* [[1965]] - Pavarësia e [[Zimbabveja|Zimbabvesë]]
* [[1975]] - Pavarësia e [[Angola|Angolës]]
 
 
[[Kategoria:Nëntor]]