Ndryshimi mes inspektimeve të "E tërë jeta për një ditë"

→‎top: rregullim i sintaksës
v (Roboti: Duke korrigjuar ridrejtimet)
(→‎top: rregullim i sintaksës)
 
[[1980]]
* producent : [[Radio Televizioni i Prishtinës|RTP]] (Kodak 16  mm film negativ),
* skenari dhe regjia : [[Ekrem Kryeziu]],
* drejtor fotografije : [[Shukri Kaçaniku]],