Dallime mes rishikimeve të "Karaça"

7 bytes removed ,  4 vjet më parë
rregullim i sintaksës
v (Shtova gjeolokacionin)
(rregullim i sintaksës)
|Stema_gjerësia =
|Pamje =
|Përshkrimi i pamjes =
 
<!--Administrimi-->
|Kodi Postal =
|Prefiksi =
|Targa e automjeteve =
 
 
<!--Demografia-->
|Popullsia =
|Dendësia =
 
<!--Harta-->
|Harta_foto_shënimi =
|përshkrimi_harta =
 
|WebFaqja =
}}
 
 
'''Karaça''' është një vendbanim në komunën e [[Vushtrria|Vushtrrisë]], [[Kosova|Kosovë]].
== Shih dhe këtë ==
* [[Lista e ardhacakëve - Vushtrri]]
 
{{Komuna e Vushtrrisë}}
 
[[Kategoria:Fshatra në Kosovë]]
[[Kategoria:Fshatra në komunën e Vushtrrisë]]
{{Komuna e Vushtrrisë}}