Dallime mes rishikimeve të "Mëngjeze lufte"

2 bytes removed ,  5 vjet më parë
rregullim i sintaksës
(rregullim i sintaksës)
Producent : [[Shqipëria e Re]].
Muzika : [[Robert Radoja]].
Operator: (Faruk Basha)
 
=== Përmbajtja e filmit ===
Përmes kësaj urrejtjeje dhe lufte ata bashkohen me shokë më të ritur, të cilët i organizojnë e i udhëheqin në veprime luftarake.
 
=== Aktorët në role ===
 
* [[Rauf Pojani]]...