Dallime mes rishikimeve të "Një telegram një këngë"

→‎top: rregullim i sintaksës
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
(→‎top: rregullim i sintaksës)
 
'''Një telegram një këngë''' është një film [[shqiptar]] i vitit [[1982]], me regjisor [[Mevlan Shanaj]] dhe skenarist [[Kiço Blushi]].
 
==Interpretojnë==