Ndryshimi mes inspektimeve të "Vërboci (Kllokot)"

ska përmbledhje të redaktimeve
(→‎Shih dhe këtë: rregullim i sintaksës)
{{Fshat (Kosova)
{{Infobox KS fshat| height="200"
|Fshati = Verboci
| foto harta=[[Figura:noimage.png|140px]]
|Nofka =
| emri=Vërboc
|Moto =
| komuna=[[Kllokoti|Kllokot]]
|Flamuri_figura =
| banorë=
|Flamuri_artikulli =
| posta=
|Stema_figura =
| telefoni=
|Stema_artikulli =
| lartësia= 507 m
|Stema_gjerësia =
| latitude= 42° 19′ 44" N
|Pamje =
| longitude= 21° 24′ 25" E
|Përshkrimi i pamjes =
| web=
 
<!--Administrimi-->
|Shteti = Kosova
|Rajoni = [[Rajoni i Gjilanit|Gjilan]]
|Komuna = [[Komuna e Kllokotit]]
 
<!--Statistika dhe Transporti-->
|Lartësia = 507
|Themelimi =
|Vendasit =
|Sipërfaqja =
|Zona Kohore = [[Zona Kohore e Evropës Qendrore|ZKEQ]] ([[UTC+1]])
|Ora Verore = [[Ora Verore e Evropës Qendrore|OVEQ]] ([[UTC+2]])
|Kodi Postal = {{{Kodi Postal|}}}
|Prefiksi = {{#if: {{{Prefiksi|}}}| <small>(+381)</small> {{{Prefiksi|}}} }}
|Targa e automjeteve =
 
<!--Demografia-->
|Popullsia =
|Dendësia =
 
<!--Harta-->
|Harta_foto =
|përshkrimi_harta =
|harta_gjerësi = 255
|harta = Kosova
<!--Koordinatat Mënyra #1-->
| gjer_g= 42 | gjer_m= 19 | gjer_s= 44 | gjer_dr =N
| gjat_g= 21 | gjat_m= 24 | gjat_s= 25 | gjat_dr =E
<!--Koordinatat Mënyra #2-->
|gjerësia =
|gjatësia =
 
|WebFaqja =
}}
'''Vërboci''' ([[Gjuha serbe|serbisht]]: ''Врбовац/Vrbovac'') është një vendbanim në komunën[[Komuna e [[KllokotiKllokotit|Komunën e Kllokotit]]t, [[Kosovë]].
 
== Shih dhe këtë ==
 
{{KO-gjeo-cung}}
{{Stampa:Komuna e Kllokotit}}
 
[[Kategoria:Fshatra në Kosovë]]