Dallime mes rishikimeve të "Sjellja"

5 bytes added ,  5 vjet më parë
Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.110.66) dhe riktheu rishikimin 1511135 nga Mr. Pseudo
(Refuzoi ndryshimin e fundit të tekstit (nga 79.106.110.66) dhe riktheu rishikimin 1511135 nga Mr. Pseudo)
== Shih edhe ==
 
* Sjellje aleanormale
* Sjellje altruiste
* Sjellje parasociale