Dallime mes rishikimeve të "Njerëzillëku"

(→‎Historia e humanizmit: Shtova ca fjale)
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
Etiketat: Redaktim nga celulari Redaktim në versionin web nga celulari
== Lidhje të jashtme ==
 
[[Kategoria:Filozofi]] ka shum gjera historike dhe humanizmi esht super nga un sara
Anonymous user