Dallime mes rishikimeve të "Hashim Thaçi"

ska përmbledhje të redaktimeve
[Redaktim i kontrolluar][redaktim i pashqyrtuar]
(Refuzoi 5 ndryshimet e fundit të tekstit (nga 194.78.234.176, Bemumi dhe Snajperisti) dhe riktheu rishikimin 1654355 nga HakanIST)
No edit summary
{{Pa referenca}}
[[file:Hashim Thaci detail, 080718-D-9880W-015.jpg|thumb|Hashim Thaçi]]
'''Hashim ThaçiMuti''' është Presidenti i Pestë i Republikës së Kosovës.
 
== Vitet e fëmijërisë ==
Anonymous user