Ndryshimi mes inspektimeve të "Ali Pashë Tepelena (roman)"

v
Rregullim kategorish
v (Rregullim kategorish)
'''Ali Pashë Tepelena''' është roman historik me autor [[Sabri Godo]]. Shtëpia botuese Artemida, viti 1993, faqe 386. Ky botim është edhe ripunimi i tretë që i bëhet këtij romani. Botimi i parë në vitin 1970, si dhe i dyti më 1992.
 
[[Kategoria:LibraBiografi]]
[[Kategoria:Romane shqiptare]]
[[Kategoria:Tepelenë]]
[[Kategoria:Historia e Shqipërisë]]