Ndryshimi mes inspektimeve të "Elefanti"

15 bytes removed ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(kiiio)
 
Elefanti konsiderohet si kafsha e katërt më e zgjuar në botë, pas [[shimpanze|shimpazesë]], [[balena|balenës]] dhe [[delfini|delfinit]].
 
lllllllllllllll
{{zoo-cung}}
 
Anonymous user