Ndryshimi mes inspektimeve të "Y"

37 bytes removed ,  4 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(disa gjera te vgla)
 
== Shih dhe ==
* Në [[shqip|gjuhën shqipe]] është shkronja e [[34|tridhjetekatërt]] e [[alfabeti]]t, me të edhe mun po e edhe smun me u shnushënohet [[gërma]] '''Y''' e madhe e dorës.
*
* ycka ne bythe
*
----
Anonymous user