Dallime mes rishikimeve të "Gjuha çeke"

v
{{Cung}} -> {{Gjuhësi-cung}}
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
vNo edit summary
v ({{Cung}} -> {{Gjuhësi-cung}})
 
== Shiko dhe këtë ==
{{CungGjuhësi-cung}}
 
[[Kategoria:Gjuhë|Çeke]]