Dallime mes rishikimeve të "Vikingët"

115 bytes added ,  5 vjet më parë
v
[Redaktim i kontrolluar][Redaktim i kontrolluar]
vNo edit summary
#[[Eriku i Kuq]]
#[[Leif Erikson]]
#[[Knuti i Madh]]
==Shih edhe==
* [[Vinlanda]]
* [[Fiset Nordike]]
* [[Hvitramanaland|Hibernia Major dhe Albania]]
 
== Lidhje te jashtme ==